john of god gezileri

John of God Kimdir?

João Teixeira de Faria, ya da dünyada bilinen ismiyle John of God veya João de Deus, belki de bugün yaşayan en güçlü medyumdur ve muhtemelen son 2000 yılın en iyi bilinen şifacısıdır. John of God ismi onun şifasından fayda gören binlerce insanın ona taktığı bir lakaptır. João çok mütevazi bir insandır ve bir konuda çok nettir: “Ben kimseyi iyileştirmiyorum. İyileştiren Allah’tır ve sınırsız iyiliğinden ötürü varlıklara verdiği izin ile kardeşlerim şifa ve teselli bulmaktadırlar. Ben sadece Allah’ın ilahi ellerinde bir aracım” der.

Spiritüel tedavilerde ruhsal varlıkların kendisini aracı olarak kullanmalarından dolayı “John of God” olarak anılmaya başladı. Daha önceleri John of Abadiania (Abadiania’nın John’u) diyorlardı.

Henüz 9 yaşında iken annesi ile birlikte yaşadığı şehir olan Itapaci’den birkaç kilometre uzaklıktaki Ponte Nova kasabasına gidiyorlardı. Annesine şiddetli bir fırtına çıkacağını, birçok evin zarar göreceğini söylediği sırada gökyüzü açık ve güneşliydi. Annesi olur olmaz konuşmaması gerektiğinin uyarısını yaparak onu susturmuştu. Ancak ne var ki, kasabaya varır varmaz bir fırtınanın kasabanın üzerinden geçtiğini ve onlarca eve zarar verdiğini gördüler. John of God, ilk medyumluk deneyimini yaşamış ve bu yeteneğini o anda fark etmişti.

İlk spiritüel ameliyatı Campo Grande şehrinde 16 yaşındayken gerçekleştirdi. Kanallık yaptığı ilk ruhsal varlık Hazreti Süleyman oldu.

Casa de Dom Inacio (John of God Evi)

Casa de Dom Inacio güçlü bir enerjiye sahiptir. Bu güç Tanrı’nın gücü ve ışığın gücüdür. İyileşmesi mümkün olmayan hiçbir fiziksel hastalık ve tüm hastalıklar iyi ruhların yardımı ile tedavi edilir. Şifalandırma, ruhsal varlıkların elindedir.
Casa de Dom Inacio’da insanlar eşittir ve hiçbiri diğerinden daha önemli değildir. Sosyal statü geçersizdir.

casa de dom inacio 1 casa de dom inacio 2

Şimdiye dek ABD, Yunanistan, Portekiz, Peru, Bolivya, İspanya, Paraguay, Arjantin ve Yeni Zelanda ülkelerine giderek ruhani hizmetler verdi. Türkiye’de çok tanınan ve sevilen John of God sayesinde Türkiye’de de şifa bulan çok fazla sayıda insan var.

Dünyaca ünlü televizyon programcısı Oprah Winfrey, John of God’a gidip şifa bulan insanları birçok kez programına çıkardı.
Peru Başkanı ve Brezilyalı üst düzey politikacıların şifa bulmasını sağlayan John of God, herkes tarafından kabul edilen, milli bir hazine olarak görülen bir şifacıdır. Her yıl farklı ülkelerden milyonlarca insan, Brezilya’daki Abadiania kasabasına, Casa de Dom Inacio kliniğine geliyor. Akıllara gelebilecek her türlü hastalıktan kurtulmak için John of God’ın kristal madenine meditasyon ve inziva için geliniyor. AIDS, kanser, depresyon, MS hastalığı ya da felç… Tüm hastalıklarınız için şifa bulmak üzere siz de “John of God Gezileri” programımıza katılabilirsiniz.

John of God yaptığı şifalandırma çalışmaları için para almamaktadır. Her şeyi verenin kendisi değil, Allah olduğunu söylüyor. John of God, isteyen herkese ruhsal yardım vermeye devam etmektedir.

2-15 Aralık 2018 tarihleri arasındaki John of God Gezisi, Uzman Rehberlerimiz eşliğindedir. Program detayları için aşağıdaki görseli tıklayınız.